Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Моя Одесса Общество «Зернова угода» не являється гарантією безпеки для одеситів

«Зернова угода» не являється гарантією безпеки для одеситів

одеський порт Багато одеситів сприйняли прийняття «зернової угоди» як гарантію безпеки. Але місцева влада закликає людей не відвідувати пляжі і ходити в укриття під час повітряної тривоги. 

Сергій Братчук, речник Одеської військової адміністрації зауважив, що домовленості щодо експорту українського зерна та часткове розбокування українських портів не говорить про покращення безпекової ситуації для жителів Одеси та області. 

"Деяка частина населення, чомусь, прийняла домовленості як те, що буде послаблено мінно-вибухову безпеку. Цього не буде, тому заборона відвідувати пляжі чорноморського узбережжя, купатися в морі залишається актуальною. Я особливо хочу це підкреслити. Шлях буде технічний і тільки для кораблів", - розповів Братчук.

Деякі експерти сходяться у думці, що Україна правильно зробила, що не підписала зернову угоду напряму з росією. Удар по Одесі довів правильність цих дій. 

Нагадаємо, що 22 липня 2022 року Україна, Туреччина та росія з підтримки генсекретаря ООН домовилися про гарантування безпечного експорту зерна з українських портів «Одеса», «Чорноморськ« та «Південний». Термін угоди складає 120 днів. Є також можливість подовження цього терміну. Але, 23 липня 2022 року росія завдала ракетного удару по одеському порту. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта