Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Моя Одесса Общество В Одесі організовують пункти обігріву

В Одесі організовують пункти обігріву

пункти обігріву Попереду нелегкий зимній період. Влада закликає усіх готуватися о непростої зими. Одеса не є виключенням. Нажаль, кожному українському місту прийдеться зіткнутися з нелегким періодом. Саме тому в Одесі почали організовувати пункту обігріву для жителів та гостей Одеси. За попередніми даними в Одесі буде більше ста пунктів обігріву. 

Українські міста готуються до непростої зими і Одеса не є виключенням. Наразі у місті організовують пункти обігріву. За отриманими даними у Одесі має бути більше ста таких пунктів. 

Експерти говорять про те, що через обстріли міста ракетами, Одеса може залишитися без тепла. На цей випадок у місті організують 140 пунктів обігріву. 

Геннадій Труханов, міський голова розповів, що влада вже визначила 141 об'єкт для організації пунктів обігріву. Це будуть мобільні пункти обігріву, 68 учбових закладів та 67 сховищ. 

За словами міського голови, місто потребує такої кількості пунктів обігріву, тому що росія постійно обстрілює критичну інфраструктуру, тому Одеса повинна бути готова до будь якого виклику. 

Також Геннадій Труханов звернувся до голів ОСББ, щоб вони подумали, як підготувати свої будинки до зимового періоду. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта