Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Моя Одесса Общество У Вілково учні можуть навчатися у змішаному форматі

У Вілково учні можуть навчатися у змішаному форматі

укриття школи Наразі, учбовий процес в України проходить по різному у тих чи інших регіонах нашої держави. Так, стало відомо, що учні у Вілково можуть наразі навчатися у змішаному форматі. Експерти розповіли, як слід розуміти змішаний тип навчання. 

Держава підійшла дуже серйозно до навчального процесу. В багатьох містах і селах були перевірені школи та інші навчальні заклади. Деякі із не змогли приймати учнів, так як укриття не відповідали деяким вимогам. 

Місцева влада завчасно підготувала навчальні заклади, щоб діти змогли вчитися. Наразі, як було зазначено раніше в Вілково навчання діє у змішаному форматі. Про це повідомила Ізмаїльська районна державна адміністрація.

Опорний заклад освіти «Вилківський заклад загальної освіти №1» Вилківської міської ради має укриття, яке відповідає усім вимогам. В ньому знаходиться необхідний запас медикаментів, води та продуктів тривалого зберігання. 

Навчальний процес у «Вилківський заклад загальної освіти №1» наразі проходить у дві зміни – очно та дистанційно. Деякі уроки вчителі проводять в класі і паралельно дистанційно. 

 Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта