Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Моя Одесса Общество В Одесі програмісти виготовляють павербанки для ЗСУ із використаних «електронок»

В Одесі програмісти виготовляють павербанки для ЗСУ із використаних «електронок»

paverbankyУкраїнці працюють кожний на своєму фронті. Абсолютно всі задіяні і допомагають так як вони можуть. Наприклад одеські програмісти наразі виробляють павербанки для ЗСУ із використаних «електронок». На один павербанк йде від 18 до 24 одноразових електронних цигарок. 

На війні павербанки та інші зарядні пристрої – це дуже необхідна річ. Розробники розповідають, що такі пристрої дуже затребувані. Вони дуже часто виходять із строю, їх гублять або забувають на позиціях, які залишають. 

Військові розповідають, що павербанки дуже часто виходять із строю, так як ними постійно користуються. Тому вони дуже затребуванні. Саме тому в Одесі Гліб Варєшкин, а також його друзі Олександр і Анатолій вирішили виготовляти саме павербанки. Наразі вони виготовили 35 павербанків які вже відправили на фронт. 

Ці пристрої мають місткість від 10 000 мАг, яких вистачає для підзарядки від трьох до п'яти телефонів. Основним елементом живлення в таких паверанках є акумулятори від одноразових спалених електронних цигарок. Наразі небайдужі люді відправляють використані «електронки» хлопцям по пошті. Для виготовлення корпусів павербанків використовують 3-Д принтери. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта