Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Моя Одесса Общество Школи Одещини взимку стануть пунктами обігріву

Школи Одещини взимку стануть пунктами обігріву

пункт обігріву Влада попереджає, що ця зима для українців стане справжнім випробуванням. Саме тому вони рекомендують готуватися до зими вже зараз. Так, в Одеській області взимку школи стануть пунктами обігріву. 

Наразі є дуже багато інформації стосовно того, що ця зима буде складною. Багатьом областям рекомендовано евакуюватися. Також влада рекомендує вже зараз готуватися до зимнього періоду часу. 

Так, школи Одещини взимку стануть пунктами обігріву, а саме в Арцизькій територіальній громаді. Про це повідомив Сергій Парпуланський, Арцизький міський голова у соціальних мережах. 

«Зараз надзвичайно важливо підготувати громаду до життя в умовах складного опалювального сезону, який вперше триватиме у розпал повномасштабної війни в Україні." - розповів він.

Міський голова поділився, що було прийнято рішення облаштувати пункти обігріву на базі закладів освіти. Було закуплено 16 потужних генераторів, для того щоб забезпечити безперебійну роботу систем опалення і надання електроенергії, в разі, якщо будуть виникати надзвичайні ситуації.

Кошти на придбання генераторів було виділено із міського бюджету. Генератори вже передані в заклади освіти. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта