Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Моя Одесса Общество На Одещині збили два дрони-камікадзе завдяки застосунку «єППО»

На Одещині збили два дрони-камікадзе завдяки застосунку «єППО»

эППОНещодавно для українських користувачів став доступний такий за стосунок як «єППО». Більшість українців скачали за стосунок і деякі дуже вдало їм вже скористалися. Завдяки за стосунку і українцям було збито на Одещині два дрона-камікадзе. 

Стало відомо, що завдяки новому застосунку «єППО» та небайдужим українцям, на Одещині було збито два дрони-камікадзе. В Одеській області за допомогою повідомлень людей через застосунок "єППО" військові 26 жовтня збили два дрони. Саме тому експерти та військові наполегливо рекомендують скачати цей додаток. Можливо саме ваше повідомлення врятує життя та збереже цілісність критичної та цивільної інфраструктури. 

На доволі малих висотах БПЛА, вертольоти, літаки, гелікоптери, ракети «ховаються» від РЛС. Вони пролітають над дорогами чи сільськими господарствами, де їх можуть зафіксувати цивільні і відтепер, завдяки за стосунку передати данні. 

22 жовтня за допомогою за стосунку було збито крилату ракету над Миколаївською областю. 

Цікаво зазначити, що за стосунок був створений одеською волонтерською конструкторською групою «Технарі». З моменту її випуску на своїх офіційних сторінках різні види військ рекомендували використовувати додаток. Всі питання були узгоджені і погоджені із військовими перед запуском. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта