Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Моя Одесса Общество Під Ізмаїлом затримали росіянина, який незаконно перебував на території України

Під Ізмаїлом затримали росіянина, який незаконно перебував на території України

ізмаїлНаразі багатьом українцям рекомендують бути дуже пильними і у разі виявлення підозрілих осіб відразу повідомляти про це правоохоронцям. Так зробили і жителі Саф'янівської громади. Вони сповістили охоронцям правопорядку про чужинця, який з'явився у них у громаді. 

Як стало відомо, під Ізмаїлом місцеві жителі сповістили охоронцям правопорядку про чужинця, який з'явився у їх громаді. Поліція разом із прикордонниками відреагувала на цей виклик. Під час перевірки виявилося, що чоловік є громадянином рф. 

Чоловіку 59 років. Він житель білгородської області. В'їхав в Україну на початку січня 2019 року. Нагадаємо, що за законом він мав право знаходитися на території України 90 днів. 

Відносно громадянина рф складено адміністративні матеріали за частиною статті 1 203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України).

 Також, адміністративні матеріали були складені стосовно місцевого громадянина, який надав житло нелегалу. По закону він мав зареєструвати його. Чоловіку можуть виписати штраф. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта