Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Моя Одесса Общество Одеським донорам крові нададуть знижки в аптеках

Одеським донорам крові нададуть знижки в аптеках

донор кровіНаразі кожен українець допомагає тим чим може. Неоціненною допомогою є здача крові для людей, які її потребують. Донори рятують життя як українськім військовим, так і цивільним людям. Нещодавно стало відомо, що одеським донорам нададуть знижку у комунальних аптеках. 

Департамент охорони здоров'я Одеської міської ради разом із комунальним підприємством "Одесфарм" запровадили знижки в аптеках КП для донорів. Про це розповів Левон Нікогосян, директор департаменту. 

У всіх аптеках «Одесфарм» буде діяти знижка 10%. Кожен донор на міській станції переливання крові наразі отримує флаєр. 

Посадовець запевняє, що наразі у місті потреба крові стабільна. Але проблем з донорами чи з кров'ю в Одесі немає. Тільки в одній із місцевих лікарень з початку вторгнення кров здали біля 2 тисяч донорів. 

Нагадаємо, що донори треба у різних м’ясах. Тому, якщо ви хочете долучитися до такої допомоги, вам варто дізнатися, де саме в вашому місті проходить така процедура та чи потребує місто донорів. 

Наразі є спеціальні телеграм-канали, де ви можете відслідковувати інформацію щодо необхідності донорів та потреб у конкретній групі крові. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта