Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Моя Одесса Общество З 10 липня з Білгород-Дністровського буде ходити пасажирське судно

З 10 липня з Білгород-Дністровського буде ходити пасажирське судно

пасажирске судно Нещодавно стало відомо, що 10 липня почне курсувати між містом Білгород-Дністровський та Овідіополь пасажирське судно «Нібулон Експрес-4». Ще це судно називають «ракета». Вартість проїзду в один бік буде 100 гривень. 

З 10 липня між Білгород-Дністровським і Овідіополем буде курсувати спеціальне пасажирське судно. Вартість проїзду в одну сторону буде коштувати 100 гривень з людини. Так звана «ракета» буде перевозити пасажирів через Дністровський лиман. Подорожувати на пасажирському судні можна буде у будь-який день. Про це повідомив міський голова Білгород-Дністровського Віталій Граждан на своїй сторінці у фейсбуці. 

Дане пасажирське судно буде кожен день відправлятися з причалу номер 1 у Білгород-Дністровському Початок роботи та перше відправлення буде здійснюватися о 7:00 годині, а останнє судно відправлятиметься о 18:00. Час в дорозі – 20 хвилин. «Ракета» буде курсувати кожні 20 хвилин. 

Знайти розклад руху ви можете на спеціалізованому веб-ресурсі. Також варто відзначити, що кількість рейсів може коригуватися в залежності від погодних умов. 

Для зручності, з Овідіополя до Одеси буде також курсувати автобус. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта