Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Моя Одесса Общество Як знайти роботу в Одесі під час війни?

Як знайти роботу в Одесі під час війни?

робота в ОдесіНажаль, з початку повномасштабної війни проти України, яку розпочала рф, багато людей втратили свою роботу. Деякі змогли повернутися на свої робочі місця, але є багато людей, які повністю втратили роботу і вимушені зараз шукати доступні варіанта. Спеціалісти розповіли, як шукати роботу в Одесі під час війни. 

Багато українців наразі залишаються в статусі «безробітний». Повномасштабна війна, яку розпочала рф проти України внесла суттєві корективи в життя кожного українця. Багато людей були вимушені тікати зі своїх домівок. Зараз, знаходячись далеко від дому треба продовжувати своє життя і існування, тому багато людей знаходяться у пошуку роботи. Одеса не є виключенням, бо тут, попри загрозу ракетних ударів, проживають багато переселенців. 

В Одесі запустили спеціальний проект "Tru work", який спрямований на працевлаштування та адаптацію переселенців та мешканців міста, які втратили роботу. Волонтери зазначають, що головні проблеми з якими стикаються переселенці – депресія та відсутність документів. Саме тому, перший час багато людей просто неготові до працевлаштування. 

Саме тому, благодійний рух  «Ти - Україна» орієнтований на працевлаштування т соціальну адаптацію переселенців та мешканців міста, які стратили роботу. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта