Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Моя Одесса Общество Як і чим живе прифронтова Одеса?

Як і чим живе прифронтова Одеса?

ОдесаОдеса наразі є прифронтовим містом. Люди кажуть, що Одеса – це, в першу чергу, люди. І зараз люди як ніколи об'єдналися для того щоб допомагати іншим людям, волонтерам, біженцям, а також військовим. 

Наразі Одеса готується до можливого наступу. Одесити кажуть, що зараз як ніколи вони об'єднані і тримаються один одного. Кожен одесит зараз допомагає, хто чим може. Багато людей займаються волонтерською діяльністю. Багато людей не зупинилися і працюють, чим допомагають економіці України. Багато людей стали донорами і таким чином вносять свій вклад і допомагають України. 

Експерти також розказали, що навіть ті люди, котрі зараз виходять на прогулянку, купують каву, продукти чи роблять закупки на базарі теж допомагають Україні. 

Одесити вигулюють своїх домашніх тварин кормлять тварин, котрі живуть на вулиці. Деякі одесити купують їжу і віддають її незаможнім або літнім людям. 

В Одесі працюють усі кафе та місця громадського харчування. У всіх таких закладах є спеціальні бокси для збору грошей на потреби ЗСУ. Одесити з радістю роблять свій вклад, який допомагає захищати Україну. 

Зараз усі розуміють, що не час для сварок і суперечок. Зараз усі повинні буду згуртованими і робити все, щоб підтримувати рідну країну. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта