Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Моя Одесса Общество Володимир Зеленський відповів на питання, щодо знесення пам'ятника Катерини ІІ в Одесі

Володимир Зеленський відповів на питання, щодо знесення пам'ятника Катерини ІІ в Одесі

Катерина ІІВ Одесі з'явилося питання для обговорення, а саме необхідність знесення пам'ятника Катерини ІІ. З приводу цього була створена петиція, де кожен бажаючий зміг висловити свою думку. Президент України Володимир Зеленський відповів на петиції, стосовно знесення пам'ятника Катерини ІІ в Одесі. 

В Одесі триває дискусія стосовно того, чи варто зносити пам'ятник Катерини ІІ. На це питання відповів також і Президент України Володимир Зеленський. На його думку таке питання має вирішувати міська влада. Але, за його словами, очищення громадського простору від імперських пам'яток – це важливо. 

Наразі це звернення переадресовано до Одеської міської ради. Президент України підкреслив, що такі питання знаходяться в компетенції органів місцевого самоврядування. 

Цікаво зазначити, що була також схожа петиція, тільки в ній йшла мова про заміну пам'ятника Катерини ІІ на пам'ятник американському актору фільмів для дорослих Біллі Геррінгтону. Але Зеленський так само відповів що ці питання в компетенції місцевої влади. 

«Також у листі до Одеської міської ради мною зазначено про важливість захисту національних інтересів, опрацювання питань щодо очищення громадського простору від об’єктів та пам’яток, що стосуються російської імперської та радянської спадщини, яка закріплює в Україні російські пропагандистські антиукраїнські наративи», – відзначив президент.Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта