Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Моя Одесса Общество В Одесі знов відкрили центральний РАГС

В Одесі знов відкрили центральний РАГС

шлюбКохання переможе будь-яке зло. Так вважають багато українців, тому не полишають свого бажання одружитися. Багато міст в Україні продовжують одружувати українців. Одесити не є виключенням. Саме тому в Одесі знов відкрили центральний РАГС.

Багато українців говорять про те, що кохання врятує світ і Україну також. Тому одесити продовжують одружуватися, незважаючи на те, що в Україні йде війна. У пресс-служба Одеської ради  розповіли, що в Одесі знов відкрили центральний РАГС. Багато одеситів виявили бажання одружитися. 

В умовах воєнного стану шлюб можна оформити швидше, ніж це було раніше. Церемонії відбуваються у Палаці одруження. Більшість одеситів знають його як Центральний РАГС. 

Наразі наречені можуть замовити реєстрацію шлюбу як у урочистому Великому залі, так і без звичних атрибутів. В обох випадках можуть бути присутніми як гості, так і фотограф з відеографом. 

Зараз в Одесі реєстрація шлюбів проходить три рази на тиждень: у середу, п'ятницю і суботу. РАГС працює з 9:00 до 15:00 без обідньої перерви. 

Цікаво відзначити, що одесити не тільки не відмовилися від одужування, але й ще вигадують різні цікаві варіанти для того, щоб зробити пропозицію своїй коханій половинці. 

Телефон для запитань: +38 (098) 461 66 90.Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта