Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Моя Одесса Общество В Одесі затримали порушників комендантської години

В Одесі затримали порушників комендантської години

комендантська годинаСтало відомо, що у ніч з 8 на 9 квітня, патрульні Одеси затримали п'ятьох порушників комендантської години. Серед них були тільки представники чоловічої статті. Всіх затриманих доставили у поліцію. 

У ніч з 8 на 9 квітня поліцейські затримали п'ятьох людей, які під час комендантської години перебували на вулиці. Їх відвезли до поліції. Про це розповіли в пресс-службі патрульної поліції Одеської області. 

У центрі міста був затриманий чоловік, який може бути причетний до співпраці з росією. Спікер патрульної поліції Одеської області Алла Марченко розповіла, що на Успенській у підозрілого чоловіка було виявлено декілька мобільних телефонів та зафіксовано активне спілкування з абонентами країни-агресора. Він підозрюється у спрівпраці з рф. Наразі інформація уточнюється. 

Наразі, поліцейські просять дотримуватися комендантської години всім одеситам. Як показує практика, це дуже дієвий інструмент для боротьби з агресором і виявлені диверсантів. 

Нагадаємо, що 24 лютого росія розпочала повномасштабну війну проти України. З початку війни, у багатьох містах вже виявлено багато диверсійних груп. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта