Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Моя Одесса Общество В Одесі запрацював центр з працевлаштування переселенців

В Одесі запрацював центр з працевлаштування переселенців

працевлаштування ОдесаОдеса стала прилистком для багатьох українців із інших регіонів. Багато людей наразі потребують роботи для того, щоб отримувати кошти для існування. Саме тому в Одесі був створений центр з працевлаштування переселенців. 

Стало відомо, що в Одесі був відкритий і вже активно працює центр для працевлаштування переселенців. Вже більш ніж як 100 людей звернулися до цього центру. Здебільшого українці приїхали з зон бойових дій. 

За словами спеціалістів, мета центру – це допомога в процесі адаптації людей, а також можливість пошуку роботи. Люди можуть знайти роботу за фахом і мати можливість заробляти гроші. На день центр може обслуговувати до 250 людей. 

Цікаво відзначити, що до повномасштабної війни центр працював і надавав допомогу, хто з 2014 року покинув Схід країни і переїхав у даний регіон. Наразі центру довелося розширитися, тому що тих людей, які знаходяться в Одесі, а також котрі шукають роботу стало набагато більше. 

Зараз до Одеси приїздять багато людей з Києва, Херсона, Донбаса, Харкова. Ці люди потребують не тільки місяця проживання, але й роботи. Адміністраторка центру Анастасія Борисюк розповіла, що вони намагаються допомогти кожному, хто до них звернувся. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта