Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Моя Одесса Общество В Одесі ремонтують багатоповерхівку, в яку напередодні Великодня влучила російська ракета

В Одесі ремонтують багатоповерхівку, в яку напередодні Великодня влучила російська ракета

ОдесаСтало відомо, що розпочалися роботи по відновленню будинка у Одесі, в який влучила російська ракета 23 квітня 2022 року. В даній будівлі всього пошкоджено 30 квартир Про це розповів Генадій Труханов, мер міста під час ефіру загальнонаціонального марафону. 

Наразі йдуть активні дії по відновленню багатоповерхівки, яка постраждала від влучання російської ракети. За словами міського голови, з першого дня цієї жахливої трагедії велися роботи. Спочатку працівники розбирали завали. Далі розпочалася експертиза та процес стабілізування будинку. 

В цілому будинок підлягає відновленню. Люди, які жили в інших секціях цього ж будинку вже повернулися до власних домівок і продовжують в них жити. Генадій Труханов зазначив, що секція будинку, яка найбільше постраждала на даний момент відновлюється. 

Міський голова розповів, що зараз відновлювальні роботи ведуть будівельні компанії. Зараз вони зводять міжповерхові перекриття. Подальший ремонт у житлі робитимуть власники квартир. 

 Відносно компенсацій родичам загиблих і постраждалим сьогодні невідомо, тому що механізм ще не відпрацьований.Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта