Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Моя Одесса Общество В Одесі ліквідують наслідки ракетного удару

В Одесі ліквідують наслідки ракетного удару

Одеса3 квітня по Одесі були здійсненні ракетні удари. Наразі, рятувальники ДСНС та працівники комунальних служб Одеси ліквідовують наслідки цього ракетного удару. Як стало відомо, по Одесі був здійсненний обстріл ворогом по об'єктам критичної інфраструктури та приватному секторі міста. 

Генадій Труханов, міський голова Одеси розповів, що наразі ведуться роботи по усуненню наслідків від обстрілу окупантами. Він зазначив, що обстріли були здійсненні по об'єктам критичної інфраструктури, а також приватним будинкам. Наразі, великих черг до АЗС немає. 

Генадій Труханов зауважив, що не буде порушувати інструкцій та говорити, по яким саме об'єктам був здійсненний ракетний удар. Після ракетного удару міський голова був у місті і бачив наслідки. 

Він також заспокоїв одеситів, які були занепокоєні відносно нестачу пального. У місті ця ситуація контролюється, тому причин для паніки немає. 

Міський голова відзначив, що унаслідок удару були пошкоджені цивільні об'єкти інфраструктури – дахи у приватних будинках, квартири у багатоповерхівках. Наразі, працівники комунальних служб надають допомогу жителям міста, у яких пошкоджено житло внаслідок вибухів. 

Мер Одеси додав, що у цілому, ситуація у місті контрольована, постраждалих людей немає. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта