Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Моя Одесса Общество Відновлюється транспорте сполучення з ринком «7 кілометр»

Відновлюється транспорте сполучення з ринком «7 кілометр»

7 километр Адміністрація Промтоварного ринку «7 кілометр» повідомила про поступове відновлення роботи підприємства та транспортне сполучення з ним. Нагадаєм, що даний ринок популярний як серед місцевих жителів, так і серед людей, котрі приїжджали до Одеси. 

Наразі доїхати до ринку «7 кілометр» можна, але в дні, котрі відвели для цього. Кожен понеділок, середу та суботу 8:00 до 14:00 на ринок будуть ходити маршрутні таксі №4, 6, 7, 16, 171. Перевізники просять звернути увагу на те, що автобусів буде не багато (по 2-3 на лінії), тому що немає водіїв, транспорту у зв'язку з подіями, які розвертаються на території України. 

Також повз ринку буде курсувати і інший громадський транспорт, який направляється в Авангард та ж/м «7 небо», інші населені пункти. 

По відновленню транспортного сполучення з ринком «7 кілометр» було прийнято у зв'язку з тим, що багато підприємців відновили свою роботу та відкрили павільйони на ринку « 7 кілометр». Деякі підприємці взагалі не зупиняли роботи з початку війни. 

Адміністрація ринку «7 кілометр» дуже вдячна підприємцям, які не припиняли працювати і які зараз відновлюють свою діяльність, так як це дуже важливо як для самої Одеси, так і для України. Також, варто підкреслити, що підприємці активно підтримують армію та допомагають переселенцям. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта