Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Моя Одесса Общество У Одесі поповнюють запаси ліків та продуктів на випадок можливої атаки

У Одесі поповнюють запаси ліків та продуктів на випадок можливої атаки

ОдесаНаразі ворожа армія атакує Миколаїв, тому Одеса продовжує процес підготовки до вірогідного наступу. В Одесі активно йде підготовка оборони міста. Про це на брифінгу розповів Генадій Труханов. 

Генадій Труханов також розповів про те, що кораблі, які були недалеко від Одеси наразі дислокувалися у район Криму. Згідно інформації, якою володіють, окрема група агресора почала рух у сторону Вознесенська. 

Згідно з отриманою інформацією агресор хоче піти у наступ через Вознесенськ та Придністров'я. Такий сценарій може привести до того, що місто буде відрізано та в оточенні. 

В зв'язку з такою загрозою, Одеса формує запаси ліків та продуктів. Наразі збільшуються запаси продуктів з довгим строком придатності. 

Також працівники освітньої сфери в Одесі приєдналися до роботи на благо громадян і кожен день готовлять їжу для захисників та захисниць області. Олександр Лончак, директор департаменту освіти та науки Одеської облдержадмінистрації, розповів, що наші господині вже наліпили тонну вареників, напекли гори пиріжків, а також зварили ароматний борщ зі сметаною. Це все для наших захисників та захисниць. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта