Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Моя Одесса Общество Цинізм зашкалює: Коли путін в своїй промові згадував «жертв 2 травня в Одесі», його війська завдали

Цинізм зашкалює: Коли путін в своїй промові згадував «жертв 2 травня в Одесі», його війська завдали

ракетні удари Сьогодні, 9 травня, пройшов парад у росії. Багато експертів сходяться у поглядах відносно того, що цей парад був лише свідченням повної поразки путіна. Також викликав обурення цинізм керманича рф. Саме тоді коли путін в своїй промові згадував жертв 2 травня в Одесі, його війська завдали по Одещині 4 ракетних удари. 

Сьогодні, 9 травня по Одещині було здійснено 4 ракетних удари типу «Онікс» з ракетного комплексу «Бастіон». Про це розповіли в Одеській міській раді з посиланням на оперативне командування «Південь». 

«Ворог продовжує нищити об’єкти інфраструктури області та здійснювати психологічний тиск на цивільне населення. Але дуже висока вірогідність продовження ракетних атак по регіону. Не нехтуйте попередженнями про небезпеку. Будьте пильними і обережними», — йдеться у повідомленні.

Майже одночасно з одеськими ракетними ударами прозвучала промова президента рф під час параду у москві, де він згадував «жертв 2 травня в Одесі». 

Нажаль жителі Одеси і Одеській області наразі у великій небезпеці через наявні та можливі ракетні удари. Тому жителів цього регіону призивають не нехтувати повітряними тривогами і завжди на них реагувати. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта