Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Моя Одесса Общество Сьогодні над Чорним морем розірвалася ракета

Сьогодні над Чорним морем розірвалася ракета

Одещина Стало відомо, що вранці над Чорним морем розірвалася ракета. Російські окупанти з Чорного моря запустили ракету Х-31 на Одещину. Вона розірвалася у повітрі, на щастя не діставшись до цілі. 

Вранці, 8 липня над Чорним морем розірвалася ракета у повітрі. Говориться, що о 10 годині ранку російські окупанти запустили ракету. В оперативному командуванні «Південь» розповіли, що припускають, що це може бути не випадковість, а цілком свідома зміна тактики. 

Також вони зазначили, що запуск ракети здійснювався з літака Су-30. Прямуючи до узбережжя ворожа ракета розірвалася. За словами оперативного командування говорять про те, що це може бути свідомою зміно тактика. Зміна тактики полягає у тому, щоб завдавати осколкових уражень по великому скупченню людей на узбережжі. 

Згідно з отриманою інформацію, після розриву ракети над Чорним морем, на щастя, жертв немає.  

Близько 10:00 з ворожого літака Су-30 з боку Чорного моря по Одещині випущено крилату ракету типу Х-31, яка розірвалась над морем, прямуючи до узбережжя. Цілком імовірна зміна тактики ворога із завдання масових осколкових уражень у місцях великих скупчень людей у прибережній зоні. Наразі без жертв, –  повідомляють ОК "Південь".Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта