Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Моя Одесса Общество Одеська область відправила гуманітарну допомогу на Миколаївщину

Одеська область відправила гуманітарну допомогу на Миколаївщину

25 mainНаразі вся Україна та кожен українець намагається допомогти тим, чим може. Одеська область відправила на Миколаївщину тисячу комплектів гуманітарної допомоги. Наразі у країні діє Всеукраїнський проект «Сусіди», до якого приєдналася і Одещина. 

Одеська область відправила на Миколаївщину гуманітарну допомогу. Одещина приєдналася до Всеукраїнського проекту «Сусіди». В рамках цього проекту області-партнери або міста-партнери допомагають один одному і формують продовольчу частину. Про це розповів Максим Марченко, голова Одеської обласної військової адміністрації. 

За його словами, за один день Гуманітарним штабом Одеської області було зібрано та надіслано тисячу комплектів гуманітарної допомоги сусідам, до Миколаївської області.

В комплект цієї гуманітарної допомоги входить все необхідне, а саме: молоко тривалого зберігання, борошно, крупа, цукор, чай, сонячна олія, печиво, чай, макарони. Усі продукти харчування були надіслані із розрахунку на споживання для однієї особи на місяць. 

Перша партія даної гуманітарної допомоги вже у дорозі. Одещина вже готує другу партію гуманітарної допомоги.   Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта