Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Моя Одесса Общество Одеська лікарня отримала дороге медичне обладнання

Одеська лікарня отримала дороге медичне обладнання

медичне обладнння Місто-побратим Одеси Регенсбург передав опорній лікарні міста сучасне та дороге медичне обладнання. Дане медичне обладнання було передане як гуманітарна допомога місту та країні. 

В Одесу прибуло сучасне та дороге медичне обладнання із Германії, а саме його передав місто-побратим Одеси Регенсбург. В якості гуманітарної допомоги до Одеси прибув офтальмологічний мікроскоп Zeiss, а також апаратура для артроскопії та ендоскопії. 

Медики розповіли, що таке обладнання дозволить вивести а вищий рівень послуги, які направлені на допомогу пацієнтам з політравмами.  

Нагадаємо, що з початку війни у лікарні було відкрите відділення для пацієнтів з політравмами. До відділення прибувають пацієнти з різноманітними травмами та порушеннями функцій органів. У відділенні працює мультидисциплінарна бригада медиків різних спеціальностей (травматолог, нейрохірург, офтальмолог. Це дозволяє забезпечити комплексну допомогу кожному пацієнту. 

Нове обладнання вже встановлене в приміщенні ургентній операційній. Це дозволяє проводити сучасні операції. 

Геннадій Труханов подякував друзям із Регенбурга, які багато років підтримували Одесу і продовжують це робити. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта