Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Моя Одесса Общество Одеситам розповіли як буде працювати випуск антибіотиків за рецептом

Одеситам розповіли як буде працювати випуск антибіотиків за рецептом

антибіотикиНещодавно стало відомого, що випуск антибіотиків у аптеках буде тільки за рецептом. Відразу же, у багатьох одеситів та жителів області з'явилися питання щодо того, як само будуть відпускатися Такі ліки. Одеситам розповіли як саме буде працювати випуск антибіотиків за рецептом. 

Згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я України, з 1 серпня аптеки будуть відпускати антибіотики тільки за рецептом. Виключення – окуповані території та райони проведення бойових дій.

Левон Нікогосян, очільник Департаменту охорони здоров’я Одеської міськради, 28 липня 2022 року провів нараду з керівниками міських мед закладів. На нараді були розглянуті питання щодо запровадження рецепта для випуску антибіотиків. 

З 1 серпня 2022 року почне працювати рецептурний відпуск антибіотиків в медичних закладах, які не розташовані в зоні військових дій та працюють з електронною системою охорони здоров'я. За словами Левона Нокогосяна, всі медичні заклади Одси підключені до електронної системи. 

Рецепт можна буде отримати у будь-якого лікаря. Декларація з сімейним лікарем непотрібна у такому випадку. До кінця поточного року буде тривати перехідний період. Рецепт буде видаватися не тільки у електронному, але і в надрукованому варіанту. Це буде робитися на випадок, якщо аптека ще не підключена до електронної системи. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта