Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Моя Одесса Общество На Одещині очікують збільшення ракетних ударів

На Одещині очікують збільшення ракетних ударів

ракетні удари Незабаром День Незалежності України, тому вся країна готується до можливих провокацій з боку рф. Не виключенням є і Одеса та область, де очікують збільшення ракетних ударів у цей період.

На День Незалежності України на Одещині, а також по всій Україні очікують на збільшення ракетних ударів. Чим ближче до 24 серпня, тим більше українці отримують попередження щодо загроз з боку рф. Очікуються провокації з боку рф. 

Саме в період з 22-26 одеситів просять бути максимально уважними та пильними і не ігнорувати повітряну тривогу. Під час повітряної тривоги треба перебувати в укритті або в іншому безпечному місці. 

"Зважаючи на нагнітання імовірних загроз через наближення визначної державної дати, будьте особливо уважні і обережні. Дотримуйтесь алгоритмів дій при сигналах повітряної тривоги, не наражайте себе на зайву небезпеку на узбережжі, будьте свідомі і відповідальні у ставленні до інформації, справ, людей та власного життя", — йдеться в повідомленні. 

Офіс Президента також попереджує про існуючу небезпеку на День Незалежності. Ворог буде намагатися наносити удари по мирним містам, населенню, щоб помститися за невдачі у повномасштабній війні. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта