Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Моя Одесса Общество Комунальні служби Одеси, не зважаючи на війну продовжують працювати

Комунальні служби Одеси, не зважаючи на війну продовжують працювати

комунальні службиНаразі, в багатьох містах України підприємства працюють частково або взагалі припинили роботу, тому, що працювати немає можливості, а більшість працівників виконують інші місії. Не зважаючи на війну, в Одесі комунальні служби продовжують роботу у штатному режимі. Варто відзначити, що така ситуація в багатьох українських містах. 

Стало відомо, що всі комунальні служби в Одесі працюють так само, як і в довоєнні часи. С приходом весни, спеціалісти стали проводити роботи по благоустрою міста. До прикладу, вже с понеділка, працівники будуть висаджувати весняні квіти. Про це розповіла Наталя Мостовских, директор департаменту комунального господарства. 

Також цілодобово працює і муніципальна служба. Приводяться до ладу фонтани, бювети, а також дороги після зими. С 1 квітня планується запуск усіх фонтанів у місті. 

Наталія Мостовскіх також наголосила, що на всіх будівлях розміщені державні прапори, а на будинках та воротах видніються намальовані державні символи. Завдяки роботі комунальних служб зберігаються комфортні умови для життя. Але для стабільної і комфортної роботи треба матеріальна база. Тому влада міста просить містян оплачувати комунальні платежі по можливості. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта