Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Моя Одесса Общество Греція допоможе відбудувати Одесу після війни

Греція допоможе відбудувати Одесу після війни

Одеса Наразі йде 41-й день війни в Україні, яка розпочала росія. Нажаль дуже багато українських міст вже постраждало від бойових дій зі сторони рф. Одеса не є виключенням. Нажаль місто вже потерпало від агресивних дій росії. Деякі споруди і інфраструктурні об'єкти були пошкоджені. 

Греція – країна, яка зголосилася допомогти відбудовувати Одесу після війни. Про це заявив грецькій міністр закордонних справ Нікос Дендіас. Цю заяву він зробив під час зустрічі з віцепрем'єркою з питань євроінтеграції Ольгою Стефанишеною. 

Дендіас сказав, що коли розвіється дим від бомбардувань, Одесу чекатиме світле майбутнє. Він також наголосив, що єдине, що він може гарантувати, що у ці важки часи його країна буде частиною цього майбутнього. Він наголосив, що Греція буде допомагати з реконструкцією міста і вони стане ще красивішим і ще кращим. 

Міністра дуже розчулив той факт, що в Одесі охороняється музей «Філіки Етерія». Всі його експонати перемістили до підвалу. Цікаво відзначити, що у будівлях, які нині є музеєм, у 19 сторіччі діяла таємна патріотична організація, яка готувала греків до боротьби за незалежність. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта