Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Моя Одесса Общество Через ракетний обстріл російськими військовими в Одесі пошкоджений Воронцовський палац

Через ракетний обстріл російськими військовими в Одесі пошкоджений Воронцовський палац

Воронцлвський палацОдеса зазнає ракетних ударів. Вже зруйновано і пошкоджено багато житлових будівель, інфраструктурних об'єктів. Також, нажаль є загиблі та поранені. Стало відомо, що через черговий ракетний обстріл російськими військовими в Одесі було пошкоджено історичну пам'ятку – Воронцовський палац. 

Наразі стало відомо, що внаслідок ракетних ударів окупантів в Одесі постраждала пам'ятка архітектури 19 століття – Воронцовський палац. Про це повідомив міський голова Одеси Геннадій Труханов. 

“Воронцовський палац – одна з архітектурних перлин нашого міста. Під час одного з ракетних обстрілів вибуховою хвилею було пошкоджено його вікна та елементи ліпнини”, – розповів Геннадій Труханов.

Він звернувся до міжнародної організації ЮНЕСКО, щоб Одесу прийняли до списку Світової спадщини. Це допоможе зберегти архетктуру для наступних поколінь. 

Вже є багато повідомлень про руйнування історичних пам'яток агресором. 

Нагадаємо, що 24 лютого росія розпочала широкомасштабну війну проти України. Одеса була і залишається однією із найпріорітетніших цілей зі сторони агресора. Саме тому, наразі, місто зазнає ракетних ударів. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта