Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Моя Одесса Общество 250 жителів Одеси лише за годину відгукнулися здати кров у воєнному госпіталі

250 жителів Одеси лише за годину відгукнулися здати кров у воєнному госпіталі

донор кровиПід час війни, такий ресурс як кров уже важливий. Тому медичні працівники просять усіх небайдужих по всій Україні здавати кров, особливо якщо у вас рідкісна група крові. Можливо, саме ваш внесок і кров врятує чиєсь життя. 

В Одесі також закликали усіх небайдужих здати кров у воєнному госпіталі. Нагадаємо, що сьогодні, 21 березня о 12:20 мерія міста Одеса закликала усіх бажаючих здати кров у воєнному госпіталі. На той момент потрібно було 22 людини. Але вже за 30 хвилин знайшлося 150 бажаючих здати кров. В 13:30 охочих стало вже 250. 

Наразі донори вже донорів вистачає. 

В мерії подякували усіх, хто проявив бажання і та оперативно з'явилися, для того, щоб здати кров. В мерії також сказали, що одесити неймовірні! Завтра госпіталь вже забезпечений донорами. 

Зараз у всіх областях час від часу потрібні донори крові. Особливо, якщо розмова йде, про рідкісні групи крові. Тому, всі небайдужі можуть прийти до пункту збору крові і приєднатися до допомоги. Ви можете відслідкувати, де саме у вашому місті проводять збір крові. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта