Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Моя Одесса Новости З осені вже почали будівництво злітно-посадкової полоси в Одесі чекаємо результатів

З осені вже почали будівництво злітно-посадкової полоси в Одесі чекаємо результатів

взлетная полоса аэропорта В Одеському аеропорту заклали капсулу на місці будування нової злітно-посадкової смуги. У символічній церемонії взяли участь мер Одеси та прем’єр міністр України. Масштабні роботи триватимуть два с половиною роки і будуть коштувати більше ніж 1.5 мільярда гривен. Гроші на перший етап робіт вже виділили, нова смуга має відповідати усім стандартам, тож за словами експертів, якщо проект реалізують без несподіванок, до Одеси почнуть літати міжнародні авіагіганти с демократичними цінами.

Будівництво нової злітно-посадкової смуги одеського аеропорту розпочнеться вже цього року. Її довжина складе 2800 метрів. Днями уряд виділив на це 500 мільйонів гривень. За словами чиновників для старту робіт такої суми, більш ніж достатньо. Чиновники кажуть, що сума, яка на сьогоднішній день позначена це перший транш 500 мільйонів на Одесу, що дозволить активно стартувати в цьому році, а в подальшому буде відбуватися робота з коригування проекту. Всього на будівництво нової злітно-посадкової смуги потрібно більше ніж 1.5 мільярда гривень. У Києві обіцяють - гроші будуть. Сьогодні є багато потреб авіасполучень Одеси зі всім світом, і ця смуга буде слугувати для переміщення пасажирів, нарощуванню вантажного обігу між нашої країною з іншими країнами і буде розвивати регіональну економіку та всієї країни.

Одеса посідає друге місце в Україні за пасажиро потоком, однак є занедбана посадкова смугу. Бюджетні авіалінії відмовлялися від польотів до нашого міста. Експерти впевнені, після завершення будівництва все може змінитися на краще. За прогнозами будівництво нової злітно-посадкової смуги піде два з половиною роки. Тим часом Міністерство Інфраструктури України анонсували появу на українському ринку декілька всесвітньо відомих лоукостів, серед яких може бути Ryanair та Easyjet. Не виключено, що серед іншого, колись вони будуть літатимуть і до Одеси.Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 1

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта