Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Моя Одесса Новости Новий автокінотеатр в Одесі

Новий автокінотеатр в Одесі

1ОдессаНе виникає сумнівів, що Одеса – є одним із найпопулярніших курортів України. Влітку з усіх регіонів приїжджає велика кількість туристів, значна частина з них приїжджає на власному авто. Так для віх автовласників в Одесі 24 серпня відкривається новий автокінотеатр. 

 

Родзинка кінотеатру

Кінотеатр просто неба буде відрізнятися від подібних проектів екраном та якістю зображення. Дивлячись кіно на цьому екрані ви будете уявляти себе десь в одному із залів IMAX. 

Ще однією особливістю є розташування кінотеатру. Він знаходиться на другому рівні парковки пляжу «Отрада» (віце-адмірала Азарова, 28). Це дозволить розміститися всім гостям в комфортних умовах.

Тут будуть транслюватися лише новинки зі світу кінематографа. Ви не побачите тут ні всім відомий та переглянутий сто разів «Титанік», ні фільм-катастрофу «2012».

Додаткові розваги

Хто забажає перекусити в час перегляду у фудкорті знайде все, що йому до смаку. 

Також автокінотеатр обладнаний фотозоною. Ви зможете забрати з собою не тільки яскраві емоції та враження, а ще й світлину, яка буде нагадувати вам про це місце.

Автокінотеатр – це простір для вільних людей. Тут нема обмежень і все зроблено для вашого комфорту без погіршення якості. 

 Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 2

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта