Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Моя Одесса Экономика и бизнес В Одесі майже всі великі підприємства відновили роботу

В Одесі майже всі великі підприємства відновили роботу

Одеса бізнес Наразі, економічна ситуація в Україні дуже складна. Розв'язана війна рф проти України вдарила по багатьом сферам діяльності. В містах, де точилися і точаться бойові дії працювати взагалі немає можливості и необхідності. Тому, влада країни просить усіх підприємців, які знаходяться у відносній безпеці, відновлювати свою роботу. 

В Одесі на даний момент майже всі великі підприємства відновили свою роботу. Експерти кажуть, що тяжче всього відновити роботу малого та середнього бізнесу. У багатьох підприємців просто немає грошей для відновлення роботи. Тому влада міста пропонує фінансову підтримку. 

Віталій Савич, директор департаменту економічного розвитку Одеської міської ради розповів про те, що малий та середній бізнес зможуть отримати фінансову підтримку від міста, для того, щоб відновити свою діяльність. 

Наразі, в Одесі із топ-30 великих підприємств працюють майже всі. Віталій Савич наголосив, що не всі підприємства працюють на повну, але влада робить все для того, що ситуація змінилася на краще. 

Малий і середній бізнес у Одесі зараз більш орієнтований на волонтерську діяльність. Але багато хто, вже розпочав роботу. На користь пішли податкові зміни. 



Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта