Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Моя Одесса Экономика и бизнес Туристичний розвиток Болградського району: Болгарія, Румунія і Україна об'єднують зусилля

Туристичний розвиток Болградського району: Болгарія, Румунія і Україна об'єднують зусилля

конференціяУ Республіці Болгарія був проведений бізнес-форум на тему спільних рішень та ідей щодо розвитку туризму. У цьому бізнес-форумі прийняла активну участь і Болградська територіальна громада. 

Як стало відомо, делегація Болградської територіальної громади взяла активну участь у бізнес-марафоні, який проходив у Республіці Болгарії. Бізнес-форум був присвячений темі спільних рішень та ідей, щодо розвитку туризму.

У рамках проекту «Розвиток та просування спільної спадщини» взяли участь більш ніж 120 учасників. Вони зокрема представляли країни-учасників форму, а саме Румунію, Болгарію та Україну. На форумі учасники обговорювали спільні кроки щодо розвитку співпраці.  

Цікав зазначити, що під час форуму була представлена спільна стратегія розвитку туризму, орієнтована на 2022-2027рр. Стратегія формується на сильних та слабких сторонах, можливостях та ризиків для розвитку туризму у транскордонному регіоні. 

Спікери чітко визначили головну стратегічну ціль форуму. Вона заклечається у тому, щоб до 2027 року створити транскордонний регіон Генерал Тошево (Болгарія) – Мурфатлар (Румунія) – Болград (Україна). Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта