Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Одеситки організувала благодійну виставку у Нью-Йорку

благодійна виставка 28 травня одеситки організувала благодійну виставку у Нью-Йорку тим самим презентувала українську культуру. На виставці були представлені роботи українських митців. 

28 травня у Нью-Йорку відбулась благодійна виставка "Ukraine. Identification code", на якій було представлені роботи українських митців. Захід провели під патронатом спільноти Ukrainian Jersey City. Вони збирають кошти на ЗСУ, а також для українці, які постраждали від війни. Про це повідомила Леся Верба, яка була одна із організаторів цієї події. 

Дана виставка була проведена в галереї приміщення бутика Evans Real Estate. Цю подую організували дві одеситки, а саме Леся Верба та Ірина Вишневська. 

"Гостям галереї дуже сподобалась ця ідея та самі роботи в різноманітних напрямках та стилях. Не у всіх є можливість придбати картину на полотні, але легко зробити корисне та приємне придбання – благодійний внесок, частина його йде й авторам робіт та на допомогу у благодійний фонд Ukrainian Jersey City". – розповіла Леся. 

Дуже цікавими експонатами стали домоткані килими з розписом, які представила Ірина Вишневська. 

На благодійній виставці були представлені роботи таких митців як: Тетяна Молода, Іра Рогава, Елеонора Бутенко, Олена Кістер, Андрій Рафаель, Ольга Потєхіна, Олена Сердюченко, Татьяна Русановська, Наташа Ковалік, Ксенія Стоянова, Ангела Ганіна, Богдан Аксанюк, Діана Матковська, Ірина Потапенко, Артур Зеркалов, Євгенія Колеснік.Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта