Швидкомонтовані будівлі для транспортних ангарів
Сьогодні в період значних обсягів перевезення товарів автомобільним транспортом, набуває актуальності їх укриття від негоди та розкрадання. Найкраще для цього підходять швидкомонтовані ангари, які отримали значне поширення.
Адже їх зведення обходиться значно дешевше, ніж будівництво аналогічної будівлі з цегли чи бетону, через зниження витрат на проєктування, капітальний фундамент, довготривале будівництво, оздоблення стін, облаштування стельового перекриття та даху і т. і.
Що ж собою являють ці будівлі?
Це збірно-розбірні конструкції споруд, із яких на облегшеному фундаменті, за допомогою міцного металевого каркаса і легких бокових конструкцій, послідовно з’єднуючи їх, зводять споруду. Швидке будівництво такого ангару сприяє значній економії часу, а, отже – коштів, забезпечуючи при цьому високу функціональність споруди й тривалий термін експлуатації. Ще немаловажна особливість цих ангарів: при потребі їх можна легко демонтувати і так же швидко змонтувати в іншому місці.
Швидкомонтовані споруди можуть бути зведені різними за розмірами та формами і використовуватися в якості будівель різноманітного призначення – від цивільних приміщень до промислових об’єктів.
Сьогодні найбільший попит має LLENTAB, що виготовляє сертифіковані, високоякісні, швидкомонтовані будівлі для складів, виробничих і сільськогосподарських корпусів, магазинів, спортивних об’єктів. Сталеві споруди LLENTAB надійно захищені від корозії, не деформуються від перепадів температури, мають естетичний зовнішній та внутрішній вигляд.
Швидкомонтовані будівлі, як правило, складаються із таких основних елементів:
• металокаркас (опорний каркас, або колони й додатковий каркас);
• покрівля (набірна або двохсхила).
Будівництво таких споруд нині доведено до досконалості й зводиться «під ключ» впродовж кількох тижнів.
Спорудження швидкомонтованих будівель має кілька послідовних етапів, які не можна пропустити, чи порушити їх послідовність:
• відведення земельної ділянки та отримання дозволу на будівництво;
• проєктування будівлі з прив’язкою до земельної ділянки;
• закладка цокольного поверху або фундаменту (в залежності від призначення споруди);
• монтаж головних та огороджувальних конструкцій;
• установка вікон, воріт та дверей;
• влаштування теплоізоляції стін та гідроізоляція підлоги;
• монтаж опалення, освітлення, а також необхідного обладнання в залежності від призначення споруди.