Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Основна користь молока

молокоНапевно, багато хто з дитинства знає, що молоко приносить неоціненну користь організму людини. Тим не менш, багато людей до сих пір сумніваються в тому, чи варто їм вживати молоко чи ні. У даній статті ми докладно розповімо про всі переваги молока і про те, яку ж користь може принести вам продукт при регулярному вживанні.

Яку користь може принести вам молоко?

Багато людей виросли на домашньому молоці. Головна особливість молока полягає в його високому вмісті кальцію. Однак, крім кальцію в молоці міститься ще багато чого корисного. Наприклад, можна взяти фосфор, магній, вітамін Д. Ці компоненти молока дозволяють повністю і швидко засвоюватися кальцію. Кальцій, в свою чергу, зміцнює кісткові тканини і бере активну участь у формуванні колагену.

Як вибрати якісне молоко для вживання?

На сьогоднішній день ви можете придбати молоко з рук і в магазині. Зрозуміло, експерти настійно рекомендують купувати молочну продукцію тільки в магазині. Так як виробники виготовляють продукцію відповідно до суворих норм. Магазин, в свою чергу, бере відповідальність за правильне його зберігання. Купуючи молоко з рук, ви дуже ризикуєте, тому що не знаєте, як продукт зберігався і був отриманий. Можливо були порушені всі санітарні норми, що неодмінно позначиться на вашому здоров'ї.

Важливо відповідально підходити до вибору магазинного молока. На сьогоднішній день виробників і марок надзвичайно велика кількість і ваше завдання - знайти виробника з максимально якісною продукцією. Позитивно на ринку себе зарекомендувала марка Молочна ферма.

Експерти рекомендують регулярно вживати молоко людям, які займаються спортом або важкою фізичною працею. Справа в тому, що молоко - це відмінне джерело рибофлавіну. Це найважливіший вітамін в організмі людини, який надає сил і відповідає за здоров'я очей і підвищує імунітет.

Молочні продукти і зокрема молоко лікарі рекомендують вживати при різного роду отруєнь (хімічні, алкогольні, лужні, важкими металами). Молоко може запобігти негативним наслідкам після отруєння.

Молоко також допоможе вам в разі, якщо ви страждаєте від безсоння. Лікарі рекомендують випивати склянку теплого молока на ніч. В даному випадку міцний сон вам точно забезпечений. В цьому випадку молоко виступає в якості м'якого снодійного.Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 1

Последние комментарии

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Как определить специализированный сервисный центр?

30.06.2014
servisnyy tsentr apple kompaniya store otkryla vtoroy filial v krasnoyarske thumb mainРемонт планшетов на удивление является одной из наиболее популярных услуг, которую могут...
Подробнее...

Одесса - единый город на Украине, где продолжает осуществлять свою работу Пилотный проект по гипертонии

11.06.2015
zdor01На 2015-2017г. местной целевой программой «Здоровье»  обещается улучшение качества медицинской...
Подробнее...

Подбираем освещение для квартиры: гид по комнатам

19.04.2017
Особенности освещения квартирыОбычно мы, выбирая светильники, ориентируемся лишь на их внешний вид, но правила светового...
Подробнее...

Туристическая Одесса

04.08.2015
ОдессаЕсли Вы решили отправиться в Одессу, Вам наверняка нужно знать все места города. Благодаря...
Подробнее...

Кровать для ребенка: этапы выбора

15.12.2016
кроватьРождение ребенка – прекрасное и радостное событие в жизни каждого родителя. Однако после...
Подробнее...